Pomoc na drodze 24H 600 696 192

> Klimatyzacja

Klimatyzacja: Piła – serwis

Klimatyzacja stała się jednym z podstawowych elementów wyposażenia aut. Dzięki niej komfort podróży znacznie się polepsza. Należy jednak pamiętać o tym, że i ona powinna podlegać okresowym kontrolom. Dlatego oferujemy Ci:

  • napełnianie klimatyzacji,
  • odgrzybianie ultradźwiękowe, ozonowe,
  • czyszczenie parownika niemiecką technologią TUNAP,
  • pełny serwis klimatyzacji,
  • naprawę klimatyzacji (w pełnym zakresie).

Posiadamy urządzenia umożliwiające dokonanie serwisu klimatyzacji wszystkich rodzajów w każdym pojeździe. Nieważne, czy masz auto osobowe, dostawcze, pojazd rolniczy czy też autobus. Poradzimy sobie z każdym jego typem.

Dlaczego należy czyścić klimatyzację?

Klimatyzacja gwarantuje przede wszystkim zwiększenie komfortu podróży (szczególnie w lecie) i poprawę warunków bezpieczeństwa (brak problemu zaparowanych szyb w zimie). Z drugiej strony stwarza jednak również okazję do rozprzestrzeniania się bakterii, wirusów i grzybów. Ponieważ lubią one wilgotne środowisko, wszelkie filtry klimatyzacji należy regularnie wymieniać, aby nie doprowadzić do ich rozwoju. Jeśli tego nie zrobisz, w aucie mogą zacząć również powstawać nieprzyjemne zapachy. Wszystkie oferowane przez nas usługi wykonujemy sprawnie i w przystępnych cenach. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaprosimy Cię do nas w dogodnym dla Ciebie terminie. Gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.

Kontakt:

Centrum Obsługi Samochodów
„MAKULSKI”

64-920 Piła, ul. Lutycka 55

tel. 067 215 20 45

tel. 067 307 03 03

kom. 608 88 17 27

kom. 537 00 55 37

Pomoc na drodze 24h tel 600 696 192

e-mail: serwis@makulski.pl

 

fb