Pomoc na drodze 24H 600 696 192

> 8-nasze-uslugi

Najlepsza mechanika pojazdowa w Pile – Makulski

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł kompleksowo serwisować samochód? A może potrzebujesz szybkiej naprawy? Bez względu na przyczynę, zajrzyj do nas. Oferujemy to, czego inni mogą nam pozazdrościć.

Firma „Makulski” ma wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie aut. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy z ogromną wiedzą, która przekłada się na sprawne funkcjonowanie auta. Gwarantujemy Ci, że, wyjeżdżając od nas, zauważysz znaczną poprawę w komforcie jazdy.

Stacja kontroli pojazdów w Pile dla każdego

Nasi klienci to kierowcy z całej Polski. Nawet będąc w trakcie długiej podróży, możesz przyjechać do nas i sprawdzić stan techniczny swojego samochodu. Jako stacja kontroli pojazdów zwracamy uwagę na diagnostykę. To właśnie w jej trakcie możemy sprawdzić, czy Twoje auto zapewni Ci bezpieczną podróż. W przypadku znalezienia jakichkolwiek usterek zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby usunąć je tak szybko, jak to tylko możliwe.

Diagnozujemy samochody nowe i używane. Z naszych usług korzystają również całe floty. Obsługujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, pojazdy rolnicze oraz motocykle.

Części samochodowe od najlepszych producentów

Nasza firma oferuje nie tylko usługi diagnostyczne i naprawę pojazdów, ale również możliwość zakupienia niezbędnych części. Oferujemy oryginalne podzespoły oraz zamienniki wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że dajemy Ci to, co najlepsze.

Teraz już nie musisz wcześniej szukać sklepu z oponami. W naszym magazynie znajduje się ich ponad 30 tysięcy! Posiadamy opony całoroczne, opony zimowe oraz opony letnie od takich producentów jak Dunlop, Goodyear czy Bridgestone. Zajmujemy się też ich wymianą. Pracujemy wyłącznie na najlepszych maszynach marki Hunter, które pozwalają nam na niezawodne wykonanie tej usługi.

Podsumujmy zatem: wulkanizacja, wymiana oleju, stacja kontroli pojazdów, mechanika samochodowa, diagnostyka i profesjonalna obsługa. I to wszystko w jednym miejscu. Niemożliwe? A jednak! Zapamiętaj nasz adres: Piła, ul. Lutycka 55 – tutaj jest Twój serwis.

O firmie

Firma "MAKULSKI OPONY - SERWIS" jest firmą działającą w branży oponiarskiej od 1978 roku. Na rynku polskim istniejemy od roku 1997, krusząc dotychczasową hegemonię firm, dla których staliśmy się konkurencją, a także bodźcem do podniesienia jakości świadczonych usług.

Poznaj nas bliżej

Aktualności

Felgi

Ikonka Felg

Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami felg. W naszej ofercie znajdą Państwo felgi produkcji Niemieckiej, Włoskiej czy Polskiej.

Czytaj więcej

Mechanika

Ikonka Mechaniki

Mechanika pojazdowa to złożony technologicznie i organizacyjnie proces. Profesjonalna mechanika samochodowa wymaga...

Czytaj więcej

Geometria

Ikona Geometrii

Trudno sobie wyobrazić bezpieczną jazdę autem bez właściwie ustawionej geometrii kół. Zapraszamy do serwisu...

Czytaj więcej

Klimatyzacja

Ikona Klimatyzacji

Jeśli zależy Państwu na komfortowych i zdrowych podróżach, przypominamy o serwisie klimatyzacji...

Czytaj więcej

Opony

Ikonka Opon

W ofercie naszego serwisu znajdują się opony takich uznanych marek jak Bridgestone, Firestone, Vredestein, Pirelli...

Czytaj więcej
Kontakt:

Centrum Obsługi Samochodów
„MAKULSKI”

64-920 Piła, ul. Lutycka 55

tel. 067 215 20 45

tel. 067 307 03 03

kom. 608 88 17 27

kom. 537 00 55 37

Pomoc na drodze 24h tel 600 696 192

e-mail: serwis@makulski.pl

 

fb