Pomoc na drodze 24H 600 696 192

> O-firmie

Opony i mechanika samochodowa w Pile – o firmie

Firma „Makulski” istnieje od 1997 roku. W ciągu 20 lat naszej działalności zmieniło się wiele. Pozostała jednak najwyższa jakość usług, która zawsze była dla nas najważniejsza.

Początki naszej firmy sięgają już roku 1978, kiedy to zaczęliśmy działać w branży oponiarskiej. Z biegiem czasu zrozumieliśmy, że chcemy poszerzyć naszą ofertę. W ten oto sposób z małej firmy staliśmy się znaną w Wielkopolsce marką motoryzacyjną. Wśród konkurencji jesteśmy stawiani jako wzór godny naśladowania.

Naszą wizytówką jest wysoka jakość obsługi wszystkich klientów. Każda sprawa jest dla nas istotna i wszystkie traktujemy priorytetowo. Dlatego zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi wykorzystywanymi obecnie w pojazdach.

Obsługa na najwyższych obrotach

W samochodach coraz częściej wykorzystuje się nowe technologie, dlatego inwestujemy w sprzęt, który umożliwi nam obsługę każdego modelu. Dzięki temu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Dbamy o każdego naszego klienta i gwarantujemy najwyższy poziom obsługi, działając na najwyższych obrotach. Nasz personel to świetnie przeszkoleni fachowcy, którzy z uśmiechem na twarzy podchodzą do każdego zadania. Pracując na najnowszych maszynach, mamy pewność, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym potrzebom naszych klientów. Do wszelkich napraw również wykorzystujemy tylko sprawdzone części od najlepszych producentów i dostawców.

Nasze zaangażowanie w pracy zaowocowało licznymi certyfikatami przyznawanymi przez firmy reprezentujące branżę motoryzacyjną.

Jeżeli chcesz się przekonać na własne oczy, jak powinna wyglądać obsługa zgodna z europejskimi standardami, koniecznie nas odwiedź. Nasza stacja kontroli pojazdów czeka na Ciebie! Gwarantujemy rzetelną i terminową realizację usług.

 

 

 

        

       

    

   

IMG_1873.JPG   IMG_1881.JPG logo_15x15cm_duza_rodzina.jpgimg gallery  

 

 

 

Najnowsze aktualności:

Szukasz pracy?

Szukasz pracy?
Zatrudnimy mechanika  Dowiedz się więcej

Nasze oddziały:

Kontakt:

Centrum Obsługi Samochodów
„MAKULSKI”

64-920 Piła, ul. Lutycka 55

tel. 067 215 20 45

tel. 067 307 03 03

kom. 608 88 17 27

kom. 537 00 55 37

Pomoc na drodze 24h tel 600 696 192

e-mail: serwis@makulski.pl

 

fb