Pomoc na drodze 24H 600 696 192

> Opony

Opony samochodowe – sprzedaż, naprawa, wymiana

Sprawny samochód, a także sprawne opony to otwarta droga do bezpiecznej jazdy. Jeśli zależy Ci na tym, aby wymiana opon została przeprowadzony we właściwy sposób, powierz to zadanie nam. W naszym serwisie zmieniamy opony letnie na opony zimowe i na odwrót. Za każdym razem dbamy, aby ten proces przebiegał sprawnie i prawidłowo. Do wymiany i wyważania opon używamy niezawodnego sprzętu marki Hunter. Dzięki wykorzystaniu w nim najnowszych technologii możemy precyzyjnie określić ich stan, zamontować na felgach i wyważyć. Dzięki temu dajemy Ci gwarancję komfortowej jazdy. Pamiętaj, że źle wyważone koła oznaczają nie tylko mniejsze bezpieczeństwo na drodze, ale również większe zużycie paliwa, szybsze zużywanie się opon, a także gorszą przyczepność do nawierzchni. Poza tym oferujemy sprawdzenie stanu opon i, w razie konieczności, ich naprawę bądź wymianę. Przeprowadzamy dokładne testy, analizując ciśnienie w oponach, głębokość bieżnika, zużycie i wiek opon, a także sprawdzamy stan ściany bocznej.

Sprzedaż opon od najlepszych producentów

Nasza firma zaczynała jako specjalista od opon, dlatego, kontynuując tę tradycję, oferujemy Ci nie tylko serwis i wymianę opon, lecz również ich sprzedaż. W naszym magazynie znajduje się 35 tysięcy rodzajów opon do każdego rodzaju samochodów. Obsługujemy nie tylko auta osobowe, lecz także ciężarowe, dostawcze, przemysłowe oraz rolnicze. Oferujemy opony od najlepszych producentów, tj. Bridgestone, Firestone, Vredestein, Pirelli, Continental, Michelin, Dunlop, Goodyear. Jeśli zatem planujesz wymianę opon lub po prostu chcesz sprawdzić ich stan przed podróżą, koniecznie do nas zajrzyj. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

 

Serwis Opon

Najlepiej wyposażony serwis oponiarski w Polsce

Opony osobowe, dostawcze, ciężarowe, przemysłowe, rolnicze ... w ciągłej ofercie ...

 

W ofercie naszego serwisu znajdują się opony takich uznanych marek jak Bridgestone, Firestone, Vredestein, Pirelli, Continental, Michelin, Dunlop, Goodyear oraz innych producentów. Gwarantujemy optymalne bezpieczeństwo i mobilność w konkurencyjnej cenie!

Darmowe sprawdzanie opon

W naszym serwisie za damo sprawdzimy opony w Państwa aucie, dzięki czemu w każdym momencie swoich podróży będziecie czuć się bezpiecznie. Zapewniamy pełną kontrolę stanu opon i usunięcie źródeł potencjalnych zagrożeń. Kontrolujemy takie parametry opon jak głębokość bieżnika, ciśnienie powietrza, zużycie i wiek oraz ewentualne uszkodzenia ściany bocznej. W przypadku znalezienia jakichkolwiek wad czy usterek, naprawimy opony lub jeśli się nie da – wymienimy na nowe.

Montaż opon

Przy montażu stawiamy na nowoczesne technologie, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić niezawodność, bezpieczeństwo i długą pracę montowanych opon.

Posiadany sprzęt pozwala nam na szybki i profesjonalny montaż opon na felgach, następnie dokładnie wyważamy je, a kompletne koła precyzyjnie montujemy na pojeździe.

Przy okazji zmiany opon letnich na zimowe i odwrotnie, zamieniamy również opony z tyłu na przód, by zapewnić oponom bardziej zróżnicowane zużycia, a co za tym idzie – również większą żywotność.

Nasze maszyny, których używamy do montażu Waszych opon :

10580915_742466132517990_400996007069516961_o.jpgA_Raptor.gifmaster26.jpg

Wyważanie kół

Nasi eksperci z najwyższą starannością montują i wyważają koła, aby zapewnić Państwu i Państwa pasażerom bezpieczne podróżowanie.

Nieprawidłowe wyważenie kół może powodować różne problemy podczas jazdy, zwłaszcza przy większych prędkościach. Skutkuje ono mniejszym przyleganiem kół do nawierzchni drogi. Kierownica podczas jazdy zaczyna drżeć, a z powodu wibracji trudniej się prowadzi auto. Zdecydowanie pogarsza się komfort jazdy oraz zmniejsza się żywotność elementów nadwozia i zawieszenia. Lepiej tego uniknąć i przyprowadzić auto do naszego serwisu na precyzyjne wyważanie wszystkich czterech kół.

Nasze maszyny, których używamy do wyważania Waszych kół :

road_force_touch_lg.jpg                                     hunter-GSP9600hd.png

Posiadamy 4 wyważarki do kół osobowych marki HUNTER®               oraz wyważarkę do kół ciężarowych również marki HUNTER®

Nasze wyważarki HUNTER wyposażone są w rolki do przeprowadzania testu drogowego. Dzięki temu stanową kompletny system do pomiaru wibracji koła. W trakcie testu koło poddawane jest oddziaływaniom rolki z naciskiem 5560 N, podobnym do rzeczywistych panujących podczas jazdy samochodem. Dzięki temu możliwe jest wykrycie wszelkich nierównomierności w elastyczności opony na jej obwodzie (wad fabrycznych), nierówności powierzchni opony (np. powstałych wskutek gwałtownego hamowania). Test drogowy przeprowadzany jest w tym samym czasie co tradycyjne wyważanie. Wyważarki HUNTER umożliwiają:

• pomiar sztywności opony – RFT,

• pomiar siły bocznej (znoszącej) koła – LFM,

• pomiar bicia obręczy.

Pompowanie gazem

Zabieg ten to oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów. W serwisach "Makulski" korzystamy z profesjonalnych wytwornic azotu. Wytworzoną mieszanką ponad 99% azotu pompujemy na życzenie Państwa opony.

Jeśli oczekują Państwo od opon najwyższej efektywności i bezpieczeństwa, proponowane przez nas rozwiązanie powinno Was usatysfakcjonować. Pompowanie opon gazem to gwarancja niezmienionego ciśnienia w kołach przez długi czas, a także mniejszy opór toczenia i niskie zużycie paliwa. Zabieg ten zapewnia również większą ekonomię użytkowania i mniejsze zużycie opon. Kierowca może cieszyć się większym komfortem jazdy autem, które jest mniej narażone na ryzyko wystąpienia awarii.

W serwisach „Makulski” korzystamy z profesjonalnych wytwornic azotu. Wytworzoną mieszanką (ponad 99% azotu) pompujemy na życzenie Państwa opony.

 

Dlaczego jesteśmy najlepsi w branży oponiarskej?

 • - pracujemy na najlepszym sprzęcie,
 • - do demontażu opon używamy sprzętu Corghi i Hunter,
 • - do wyważania opon używamy wyważarek amerykańskiej firmy Hunter z testem drogowym.

 

Co umożliwia test drogowy HUNTER?

 • - pozwala monitorować i zdiagnozować każde – nawet najmniejsze – bicie opony,
 • - pozwala zdiagnozować każde ściąganie samochodu będące winą opony.

Kogo i jak obsługujemy?

 • - klientów z całej Polski, mających problem z oponami każdej marki,
 • - testujemy i naprawiamy opony każdej wielkości.

Co jeszcze świadczy o naszej potędze w branży?

 • - na naszym magazynie posiadamy około 35 tysięcy opon do każdej marki samochodu.

Czym wyróżnia się nasz najnowszy sprzęt firmy Hunter Revolution?

 • - montażownica TCR obsługuje wszystkie rodzaje opon oraz obręczy,
 • - pierwszy na świecie system masażu stopki opony, zmniejsza możliwość wystąpienia drgań koła o ponad 80%,
 • - bezłyżkowy system ściągania opony zabezpiecza obręćz oraz oponę przed uszkodzeniem.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub też chciałbyś dopytać o szczegóły dotyczące naszej oferty skontaktuj się z nami:
tel: (067) 215 20 45

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz!

Kontakt:

Centrum Obsługi Samochodów
„MAKULSKI”

64-920 Piła, ul. Lutycka 55

tel. 067 215 20 45

tel. 067 307 03 03

kom. 608 88 17 27

kom. 537 00 55 37

Pomoc na drodze 24h tel 600 696 192

e-mail: serwis@makulski.pl

 

fb